Příjezd
Odjezd
Dospělí
Děti
Pokoje
Promo kód

Nejlepší možná cena! Zadáním promo kódu EALOYALTY získáte slevu 11%. Nevztahuje se na speciální nabídky.

Reference

Reference 2017

25. 9. 2017

Milý Martine,
chci Vám poděkovat za rezervaci pro skupinu a hlavně chci vyjádřit svůj velký dík zaměstnancům hotelu Rokoko. Moji klienti velmi chválili chování personálu jak v recepci, tak jinde, velmi ocenili pomoc poskytnutou s radostí a úsměvem. Snídaní byli nadšeni a celkově na ně hotel působil velmi přívětivě a přátelsky.
Organizátorka celé akce paní Janet Jeffries mě požádala, abych poděkovala všem touro formou i jejím jménem. Skupina bydlela v hotelu čtyři noci a jejich odjezd se uskutečnil ráno ve 3.30 dne 24. 9. Nejenže byly snídaňové balíčky připraveny jak slíbeno, ale ještě i v malé recepci bylo místo na kávu a mléko a vodu s citronem. To se nestává ani v hotelech vyšší kategorie. Dále pak pomoc se zavazadly – to bylo opravdu skvělé.
Ještě jednou děkuji a srdečně zdravím,
Jana Křížová, AmeriPrague


5. 3. 2017

Zdravíme všechny v Rokoku!
Děkujeme ještě jednou za úžasný pobyt u vás v hotelu minulý víkend.
Jsme vždy velice rádi, že u vás můžeme bydlet a velice oceňujeme vždy usměvavý a přátelský personál s proklientským přístupem.
Pokoj byl naprosto skvělý jako vždy!
Děkujeme.
S pozdravem,
Marilyn a Tage Knøsenk, Norsko

Reference 2015

22. 2. 2015

Pane Láďo, moc Vám děkuji, jste spolehlivý, vstřícný a dovedete svým profesionálním a příjemným vystupováním velice zpříjemnit pobyt Vašim hostům.
Kéž by takovýchto ochotných recepčních se srdcem na pravém místě bylo více.
Ještě jednou mi dovolte, alespoň touto cestou Vám poděkovat.

S přátelským pozdravem
Libor Janáček 

Reference 2014

18. 4. 2014

Výborná poloha, rozumná cena, ochotný personál.
Host z Polska 

Reference 2013

11.6.2013
Dobrý den pane řediteli,
Chtěla jsem Vám poděkovat za včerejší večer.Vše klaplo absolutně v pořádku.Hosté si moc!!! pochvalovali připravené pohoštění a téměř skoro vše stačili zkonzumovat!!! s nápoji byli také velmi spokojeni,prostě se večer moc vyvedl. Snažila jsem se,aby všichni odešli před půlnocí,což se mi nepovedlo,ale kolem půl jedné už bylo vše podepsané a hosté pryč:-)
Děkuji za bezproblémovou dohodu.
Kateřina Schauerová - FDA


29.5.2013
Dobré odpoledne,
hledal jsem Vás včera před odchodem, abych Vám poděkoval za perfektně zajištěnou akci. Už na místě jsme slyšeli samou chválu na obsah, kvalitu, organizaci i zajištění občerstvení, a pochvaly pokračují i dnes. Díky patří samozřejmě i vašemu personálu - počínaje operativní reakcí číšníků - na příchod prvních návštěvníků fungovali opravdu výborně.
Celkově nemohla oslava dopadnout lépe a to je i Vaše zásluha. Díky
Děkujeme i za přání.
Pěkný den
Milan Dolejš


27.1.2013
Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za super ubytování a servis. Moji rodiče byli nadšeni a skvěle si Prahu užili. Bohužel divadlo, které chtěli navštívit, se kvůli nemoci nedohrálo a tak viděli jen půl představení, ale i tak byli spokojeni. A vy na tom máte velký podíl.
Moc děkuji a přeji hezký den,
Slováčková

Reference 2012

20.12.2012
Vážený pane řediteli Martinický,
velice děkuji za Vaši zprávu, která nás potěšila. Jsme rádi, že jsme mohli využít po představení muzikálu v divadle Rokoko kavárnu vašeho hotelu. Osobně jsem velice ráda, že jste mi umožnil instalovat studentskou výstavu v tak krásném prostoru hotelové kavárny. Myslím si, že instalace působila dobře a práce mých studentů zpestřily večer. Děkuji také vašemu personálu, který ochotně se mnou komunikoval a pomáhal mi s transportem malířských stojanů. Večer se opravdu povedl, obsluha byla velmi příjemná, jsme moc rádi, že také studentská kapela mohla hrát téměř do konce večera, za což Vám rovněž děkujeme.
Celkově jsme byli moc spokojeni :-). 
S pozdravem a s přáním krásných Vánoc, a také vše nejlepší v novém roce 2013,
Šárka Dumbrovská
Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského


18.12.2012
Vážený pane inženýre,
moc Vám děkujeme za zajištění akce dne 17. 12. 2012 v divadle Rokoko.Vše bylo výborné, moc nám chutnalo.
S pozdravem
Ivana Vostřelová
sekretariát katedry podnikové ekonomiky, Fakulta podnikohospodářská, Vysoká škola ekonomická v Praze


1.2.2012
Dobrý den, pane řediteli!
Velice Vám děkuji za skvělou přípravu výborného občerstvení na sobotní večer 28.1.2012 ve Vaší divadelní kavárně Rokoko.
Představení v divadle bylo krásné a následné posezení v kavárně moc milé, příjemná a ochotná obsluha, takže Vám všem vyslovuji dík od všech 20 zúčastněných.
Přeji Vám hodně zdaru ve Vaší další práci a srdečně Vás všechny zdravím.
S pozdravem a úctou
Hana Jirkalová


2.1.2012
Vážený pane řediteli,
děkuji Vám, alespoň touto formou, za zajištěné perfektní ubytování včetně příjemné obsluhy na recepci. Pokud budeme moci, rádi i při příští příležitosti využijeme Vašeho ubytování.
S pozdravem a přáním pěkného dne
Jiří Javůrek, production leader/vedoucí provozu Lipovka, Magna Exteriors & Interiors Bohemia

Reference 2011

1.12.2011
Vážený pane řediteli,
i já Vám děkuji za spolupráci při včerejší akci. Je vidět, že zkušenosti přinášejí ovoce. Rozložením nápojů byli i návštěvníci "rozloženi" v prostoru a nebyl pocit tlačenice apod. Jídla bylo opět dost a i já doufám, že všechny uspokojilo.
Hezké Vánoce a šťastný nový rok! Na shledanou za rok. :-)
S přátelským pozdravem
Hana Burianová Marketing Communication Manager Endress+Hauser Czech s.r.o.

22.9.2011

krásný den přeji,
děkuji Vám moc za spolupráci. Hodnotíme včerejší večer jako velmi úspěšnou akci, která probíhala ve vaší divadelní kavárně. Klientům se to moc líbilo, máme z toho skvělý pocit...
měl jste úžasný personál, byli skvělý, úslužní , ochotní....
myslím, že to vše dopadlo skvěle...
Alice Maar, WINE4YOU, s.r.o., U Světličky 718/5, 161 00 Praha 6


12.-15.5.2011
Dobry vecer z Welcome Touristic,
chtel bych Vam podekovat za skvelou spoluprace pri pobytu me skupiny ve Vasem hotelu. Klienti byli moc spokojeni a ja se moc, ale moooooc tesim na dalsi spolupraci s Vami. Moc gratuluji za uspech!!!
S pozdravem,
Leonardo Guamán, Spanish Group Dept., PEGASUS - THE WELCOMING AGENCIES


21.4.2011

Ráda bych Vám také poděkovala za poskytnutí prostor kavárny a zázemí. Spolupráce s Vaším personálem byla velmi dobrá… a podařilo se nám vytvořit příjemnou atmosféru pro naši zákaznickou akci. Děkuji a přeji hezký den.

S pozdravem,
Jarmila Jelínková, Marketing Specialist, WEBCOM a.s.


24.1.2011

Dobrý den pane Martinický,
ráda bych Vám poděkovala za perfektní spolupráci během pondělní akce společnosti Galeos, Máte velice příjemný personál a to jak v recepci, tak pak přímo v kavárně. Naše agentura pořádá akce pro firmy, převážně konference, ale samozřejmě i společenské a někdy i velice netradiční akce. Pokud máte zájem, pošlete mi nabídku a my budeme velice rády Vaše služby nabízet.
Přeji úspěšné dny a těším se na další spolupráci.
Markéta Stránská
www.kdekolivcokoliv.cz

Reference 2010

1.12.2010

Vážený pane,
děkuji za spolupráci a bezproblémový chod včerejšího večera nejen Vám, ale i všem Vašim spolupracovníkům. S připraveným občerstvením byli všichni spokojení a já moc ráda, že ho bylo opravdu dost!
Potěšili mne i naši hosté, kteří se nejen pobavili, ale právě i dobře najedli!
S přáním hezkého dne
Ing. Hana Burianová, Marketing Communication Endress+Hauser, Czech s.r.o.


13.10.2010

Vážený pane řediteli,
velice děkuji za vše, co jste pro naši akci udělali. Byli jsme velice spokojeni. Vše vyšlo perfektně.

Ještě jednou mnohé díky!

Mgr. Pavla Vopeláková, Tajemnice národního velitele Armády spásy v ČR, Ústředí Armády spásy, Praha 5


14.4.2010

Slzy v očí dojetím - opravdu - starý člověk bývá často "Naměkko". Váš hotel je velice hezky vybaven, vyšli jste nám vstříc jak s parkováním, tak i časnou snídaní, ale na starýho dědka je "Václavák" bohužel trochu hlučný. Tak atraktivní poloha však asi nezůstává málo obsazená.

Pozdravuje a palce drží
Stanislav Nikl

Reference 2009

17.12.2009

Dobrý den paní Šteflová,
Vše bylo bez problémů, hosté spokojení, jídla dost, takže Vám tímto děkuji za skvělou organizaci akce. Přeji příjemný zbytek roku a srdečně zdravím,
Jana SRIENCOVÁ, HR Manager and Assistant to MD| Carrier chladicí technika CZ s.r.o.


16.12.2009
Vážená paní ředitelko,

chtěla bych Vám poděkovat za spolupráci při přípravě našeho firemního večera ve Vašem hotelu Rokoko dne 10. prosince 2009, který proběhl ke spokojenosti všech zúčastněných, a těším se opět někdy na viděnou.
Hezké Vánoce a mnoho zdraví a štěstí do nového roku.
S přáním hezkého dne

Ing. Hana Burianová
Marketing Communication, Endress+Hauser Czech s.r.o., Praha 4

Reference 2007

20.12.2007

Bydleli jsme v tomto hotelu od 15. do 19.12 20007 a bylo to to pravé, co jsme od hotelu očekávali. Situován je na Václavském náměstí a my byli schopni dojít kamkoliv pěšky. Zároveň to bylo v srdci nákupní zóny, blízko HaM a Sephory.

Náš pokoj byl decentní a zaměstnanci recepce velmi nápomocní. Letecká spllečnost ztratila naše zavazadla a jakmile tyto dorazily na hotel, recepce nám je okamžitě přinesla až na pokoj. Byli také velmi ochotní při popisování cesty a jiných důležitých informací.

Hotel se nachází přímo u stanice metra, takže pokud chcete cestovat MHD, je to velmi pohodlné. Snídaně, kterou jsme měli byla v pořádku, sestávala z kávy, čaje, džusu, masa, salámů, sýrů, cereálií.

Rozhodně bychom se do tohoto hotelu rádi vrátili....

Speciální nabídky